May 3

A végén jött a csattanó Kispesten PDF Nyomtatás E-mail
Írta: nb1.hu
2023. december 10. vasárnap, 20:35

A Budapest Honvéd az idei szezonban egyetlen ponttal többet szerző Csákvár ellen lépett pályára a Bozsik Arénában. A 13. percben egy vendég szöglet után az üresen maradt Babós fejelt a hálóba, 0-1. Utána a Honvéd próbált egyenlíteni, de nem sikerült komolyabb helyzetet kialakítania Csertői Aurél fiainak. Az 56. percben egy mintaszerű csákvári ellentámadás végén Baracskai középre passzolt és Tamás gurított a kapuba, 0-2. A 69. percben egy szabadrúgást követően Karacs csúsztatott fejjel a saját hálójába, 1-2. Többnyire fejjel veszélyeztetett a Honvéd, de a Csákvár kapusa, Pécsi minden próbálkozást hatástalanított. A 88. percben már ő is tehetetlen volt: Kovács jobb oldali beadása után a csereként beállt Bobál egyenlített ki, 2-2.

Kép: honvedfc.hu