Kispesti.hu
Apr 26

Győzelmekkel kezdte a bajnokságot a kispesti vízilabdacsapat PDF Nyomtatás E-mail
Írta: kispest.hu
2015. szeptember 28. hétfő, 21:07

Felnőtt férfi OB II-s vízilabdacsapatunk, az Alfa SC Kispest, hétvégén megkezdte a bajnoki szereplését Székesfehérváron. A forduló során két meccset játszott a csapat, és mindkétszer győzött, ezzel vezeti a tabellát.

Kép: kispest.hu

Állók balról-jobbra: Sípos Flórián, Vági Dániel, Krausz Ádám, Szabó Gábor vezetőedző, Csordás Sebastian, Hill Péter, Szatmári Bence, Tóth-Korsós Balázs. Guggolnak: Kalmár Gábor, Urgyán Dávid, Kiss Balázs, Baráth Bence

1. meccs: Fehérvár PSE-Alfa SC Kispest 9-14. A meccs első negyedében jelentős vezetésre tett szert csapatunk, a melyet folyamatosan megtartva győzte le a Fehérvár csapatát.
Góllövők: Hill Péter 4, Vági Dániel 3, Csordás Sebastian 2, Tóth-Korsós Balázs 2, Baráth Bence 1, Krausz Ádám 1, Szatmári Bence 1,

2. meccs. Alfa SC Kispest-Octopus 33-4.
A meccs során jelentős különbség alakult ki az első negyedben. Kitűnő védekezéssel, jó védéssel (Sípos Flórián 15 évesen 67%) és gólerős támadásokkal sikerült a nagyarányú győzelem. Az ellenfél ellenállását az eredmény nem tükrözte. A nagyarányú győzelem a teljes mezőny (25 csapat) legjobb eredménye volt.
Góllövők: Vági Dániel 8, Tóth-Korsós Balázs 6, Kiss Balázs 4, Krausz Ádám 4, Csordás Sebastian 3, Baráth Bence 3, Hill Péter 2, Urgyán Dávid 2, Szatmári Bence 1.

Csapatunk fiatal játékosokból áll, legfiatalabb a 15 éves Kapusunk Sípos Flórián, legidősebb játékosaink Tóth-Kosós Balázs és Csordás Sebastian 23 életévükkel.
A bajnokság állása (1-3) OB II közép csoport: 1. Alfa SC Kispest, 2. Vasas SC, 3. Tatabánya VSE